اضافه کردن شماره اسلاید در پاورپوینت

برای افزودن شماره اسلاید در پاورپوینت باید ارائه پاورپوینت که چند اسلاید دارد را باز کنید و سپس به زبانه Insert بروید.

افزودن شماره اسلاید به پاورپوینت

 

 

 

 

در این مرحله به بخش Text رفته و روی دکمه Header & Footer کلیک کنید.

افزودن شماره اسلاید به پاورپوینت

 

 

 

 

افزودن شماره اسلاید به پاورپوینت

به این ترتیب کادر گزینه‌های Header and Footer باز می‌شود. برای افزودن شماره‌های اسلاید به اسلایدهای پاورپوینت خود باید روی کادر انتخاب Slide Number در زبانه Slides کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

به این ترتیب شماره‌های اسلاید روی همه اسلایدها در گوشه راست-پایین ظاهر می‌شوند. اگر ارائه پاورپوینت شما به چند بخش تقسیم شده باشد، باید این فرایند را برای هر بخش تکرار کنید. همانطور که دیدید افزودن شماره اسلاید در پاورپوینت انقدر هم کار پیچیده‌ای نیست و می‌توان آن را به سرعت و به راحتی انجام داد.

 

حذف شماره‌های اسلاید از پاورپوینت

برای حذف شماره‌های اسلاید از ارائه پاورپوینت، می‌توانید از همان گام‌هایی که برای اضافه کردن شماره اسلاید در پاورپوینت استفاده کردیم پیروی کنید. به منوی Insert > Header & Footer بروید تا گزینه‌های هدر و فوتر پاورپوینت باز شود. در کادر Header and Footer تیک گزینه Slide number را بردارید. امکان حذف شماره صفحه تنها از اسلاید جاری با کلیک کردن روی Apply وجود دارد. برای حذف شماره همه اسلایدها باید روی دکمه Apply to All کلیک کنید.

افزودن شماره اسلاید به پاورپوینت

 

تماس

013-42138255

09334794328

09307091188

123typetranslate.ir

 

به ۱۲۳ تایپ ترجمه بپیوندید️ @tytr123

 

اینستاگرام مارا دنبال کنید

هر روز فیلم های آموزشی  رایگان در اختیارتون قرار میگیره

http://www.instagram.com/123typetranslate.ir


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال فیلتر شکن رایگان برای کامپیوتر آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی خوشه گندم دانلود رایگان فیلم های سینمایی ایرانی و سریال های ایرانی ???????????? ???????????????? ???????? ???????????????????????? mgkif درباره ی نوشتن zahramgh بریتیش بلاگ Dalan Petroleum EXplorers بسیج دانش آموزی هنرستان فنی شریف واقفی